Paracetamol, syrop o smaku truskawkowym, 150ml

  • Paracetamol, syrop o smaku truskawkowym, 150ml
Producent: HASCO-LEK PPF
Kod produktu: ID-
status_iconProdukt dostępny w bardzo dużej ilości
8.67
/ 1opakowanie brutto + koszty wysyłki
In stock
Dodaj do obserwowanych
*Opakowanie produktu może się nieznacznie różnić od przedstawionego na zdjęciu

Ten towar jest dostępny w naszych sklepach

Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Parametry techniczne:
Postać:
zaw.doust.
Dawka:
0,12 g/5ml
Opakowanie:
150 g (butelka)
Lek na receptę:
nie
max:
18

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy.

Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (Paracetamolum).Substancje pomocnicze biologicznie czynne: sacharoza.

Wskazania: Stany gorączkowe i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy).

Dawkowanie: Stosować doustnie. U dzieci zalecana dawka wynosi od 10 do 15 mg/kg macy ciała co 4 godziny do 4 razy na dobę.
Przykładowe dawki jednorazowe:

u dzieci w wieku od 2 do 6 lat: od 120 mg do 240 mg (od 5 ml do 10 ml syropu),
u dzieci w wieku od 6 do 12 lat: od 240 mg do 480 mg (od 10 ml do 20 ml syropu).

U dzieci poniżej 2 lat podawać tylko na zalecenie lekarza.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego. Nie stosować u niemowląt poniżej 3 miesiąca życia.

 

*Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Polecane
Menostop, 30 kapsułekMenostop, 30 kapsułek
10,24 zł
Zobacz
Bobodent, żel, 10gBobodent, żel, 10g
14,09 zł
Zobacz
Ibum 200mg, 30 kapsułekIbum 200mg, 30 kapsułek
11,67 zł
Zobacz
Aromatol płyn, 100mlAromatol płyn, 100ml
10,60 zł
Zobacz
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij